
Сайлентблок важеля CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
710 ₴
- В наявності
- Код: 4600905249
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-SB-1137, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x180x70мм., орієнтовна вага - 0,78000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-SB-1137 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
