
Сайлентблок важеля CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
460 ₴
- В наявності
- Код: 4600905250
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-SB-1138, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x90x60мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-SB-1138 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Діаметр зовнішній | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
