
Сайлентблок важеля CITROEN / PEUGEOT 306, PARTNER / BERLINGO, XSARA, ZX (Вир-во Moog)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600905253
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN / PEUGEOT 306, PARTNER / BERLINGO, XSARA, ZX (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-SB-1304, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x100x40мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-SB-1304 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Діаметр зовнішній | 18.8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, 306, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
