
Сайлентблок важеля CITROEN / PEUGEOT 205 I, 205 II, C15, VISA (Вир-во Moog)
290 ₴
- В наявності
- Код: 4600905255
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN / PEUGEOT 205 I, 205 II, C15, VISA (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-SB-1314, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x30мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-SB-1314 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Діаметр зовнішній | 10.1 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Visa, 104, LNA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
