Важіль PEUGEOT 206 99- перед. міст зліва низ (Вир-во MOOG)
Номер деталі PE-TC-1033, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x620x90мм., орієнтовна вага - 5,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-TC-1033 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 206 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.10000 кг |
| Ширина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

