
Тяга керма. RENAULT CLIO II, KANGOO (Вир-во Moog)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600905263
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. RENAULT CLIO II, KANGOO (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-AX-0589, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x440x50мм., орієнтовна вага - 0,63400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-AX-0589 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kubistar, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63400 кг |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
