
Тяга керма. RENAULT CLIO III, MODUS (Вир-во Moog)
630 ₴
- В наявності
- Код: 4600905271
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. RENAULT CLIO III, MODUS (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-AX-2103, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x345x60мм., орієнтовна вага - 0,63000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-AX-2103 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | Clio, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
