
Тяга керма. DACIA LOGAN (Вир-во Moog)
560 ₴
- В наявності
- Код: 4600905272
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. DACIA LOGAN (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-AX-3760, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x310x50мм., орієнтовна вага - 0,45800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-AX-3760 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45800 кг |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
