
Тяга керма. RENAULT CLIO II (Вир-во Moog)
600 ₴
- В наявності
- Код: 4600905273
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. RENAULT CLIO II (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-AX-4014, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x60мм., орієнтовна вага - 0,64000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-AX-4014 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64000 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
