
Тяга керма. RENAULT TRAFIC I (Вир-во Moog)
720 ₴
- В наявності
- Код: 4600905274
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. RENAULT TRAFIC I (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-AX-4280, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x475x80мм., орієнтовна вага - 0,70500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-AX-4280 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70500 кг |
| Ширина | 475 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
