
Тяга рульова RENAULT 19 I-II 88-96 перед. міст (Вир-во MOOG)
640 ₴
- В наявності
- Код: 4600905275
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга рульова RENAULT 19 I-II 88-96 перед. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі RE-AX-4298, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x320x50мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-AX-4298 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | 19 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
