
Опора кульова RENAULT MEGANE, SCENIC (Вир-во Moog)
510 ₴
- В наявності
- Код: 4600905279
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова RENAULT MEGANE, SCENIC (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-BJ-0811, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x160x50мм., орієнтовна вага - 0,64000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-BJ-0811 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Діаметр | 12 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Scenic, Kangoo, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
