
Опора кульова NISSAN / OPEL / RENAULT INTERSTAR/MOVANO/MASTER (Вир-во Moog)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600905280
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова NISSAN / OPEL / RENAULT INTERSTAR/MOVANO/MASTER (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-BJ-1040, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-BJ-1040 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 49.6 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
