
Опора кульова DACIA / RENAULT LOGAN, MEGANE II, MODUS, SCENIC II (Вир-во Moog)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600905283
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова DACIA / RENAULT LOGAN, MEGANE II, MODUS, SCENIC II (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-BJ-2832, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,31000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-BJ-2832 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Twizy, Sandero, Largus, Scenic, Clio, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
