
Опора кульова RENAULT LAGUNA I, SAFRANE (Вир-во Moog)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600905292
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова RENAULT LAGUNA I, SAFRANE (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-BJ-7025, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,33000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-BJ-7025 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Розмір конуса | 17.6 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Safrane, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
