
Тяга стабілізатора заднього RENAULT LAGUNA I, SAFRANE, AVANTIME, ESPACE III (вир-во Moog)
550 ₴
- В наявності
- Код: 4600905294
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора заднього RENAULT LAGUNA I, SAFRANE, AVANTIME, ESPACE III (вир-во Moog)
Номер деталі RE-DS-7057, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x540x80мм., орієнтовна вага - 0,60800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-DS-7057 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Safrane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60800 кг |
| Ширина | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
