
Накінечник рульової тяги RENAULT CLIO, KANGOO, TWINGO II 96- перед. міст зліва (Вир-во MOOG)
520 ₴
- В наявності
- Код: 4600905296
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги RENAULT CLIO, KANGOO, TWINGO II 96- перед. міст зліва (Вир-во MOOG)
Номер деталі RE-ES-0672, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,38200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-ES-0672 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Wind, Scenic, Twingo, Kangoo, Clio, Megane, Kubistar, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38200 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
