
Накінечник керма. RENAULT (Вир-во Moog)
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 4600905298
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. RENAULT (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-ES-0809, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x410x80мм., орієнтовна вага - 1,11500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-ES-0809 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.11500 кг |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴
