
Накінечник керма. NISSAN / OPEL / RENAULT PRIMASTAR, VIVARO, ESPACE IV, LAGUNA (Вир-во Moog)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600905300
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. NISSAN / OPEL / RENAULT PRIMASTAR, VIVARO, ESPACE IV, LAGUNA (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-ES-0852, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x345x65мм., орієнтовна вага - 0,67400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-ES-0852 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan, Fiat |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Duster, Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67400 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
