
Накінечник керма. NISSAN / OPEL / RENAULT PRIMASTAR, VIVARO, ESPACE IV, LAGUNA (Вир-во Moog)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600905301
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. NISSAN / OPEL / RENAULT PRIMASTAR, VIVARO, ESPACE IV, LAGUNA (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-ES-0853, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x350x80мм., орієнтовна вага - 0,64200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-ES-0853 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan, Fiat |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Duster, Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64200 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
