
Накінечник керма. RENAULT MEGANE II, SCENIC II (Вир-во Moog)
630 ₴
- В наявності
- Код: 4600905303
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. RENAULT MEGANE II, SCENIC II (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-ES-2093, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x210x60мм., орієнтовна вага - 0,66400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-ES-2093 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66400 кг |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
