
Накінечник рульової тяги RENAULT TWINGO 93-07 перед. міст праворуч (Вир-во MOOG)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600905314
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Накінечник рульової тяги RENAULT TWINGO 93-07 перед. міст праворуч (Вир-во MOOG)
Номер деталі RE-ES-7027, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,46000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-ES-7027 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Twingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
