
Стійка стаб. MB / RENAULT CITAN (415) / MEGANE II / SCENIC II (Вир-во Moog)
600 ₴
- В наявності
- Код: 4600905321
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. MB / RENAULT CITAN (415) / MEGANE II / SCENIC II (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-LS-2088, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x60мм., орієнтовна вага - 0,38600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-LS-2088 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38600 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
