
Сайлентблок важеля NISSAN / RENAULT KUBISTAR / CLIO II, KANGOO (Вир-во Moog)
340 ₴
- В наявності
- Код: 4600905326
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля NISSAN / RENAULT KUBISTAR / CLIO II, KANGOO (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-SB-1343, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x50мм., орієнтовна вага - 0,15800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-SB-1343 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 45.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Clio, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
