
Сайлентблок важеля DACIA LOGAN (Вир-во Moog)
340 ₴
- В наявності
- Код: 4600905328
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля DACIA LOGAN (Вир-во Moog)
Номер деталі RE-SB-3746, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x40мм., орієнтовна вага - 0,16600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-SB-3746 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
