
Важіль RENAULT MEGANE II, SCENIC II 02 перед. міст зліва (Вир-во MOOG)
2 760 ₴
- В наявності
- Код: 4600905331
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль RENAULT MEGANE II, SCENIC II 02 перед. міст зліва (Вир-во MOOG)
Номер деталі RE-WP-2089, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x600x90мм., орієнтовна вага - 3,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-WP-2089 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.30000 кг |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴
