
Важіль ROVER 200, 25, 400, STREETWISE, HONDA CONCERTO 89-05 перед. міст праворуч низ (Вир-во MOOG)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600905340
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Важіль ROVER 200, 25, 400, STREETWISE, HONDA CONCERTO 89-05 перед. міст праворуч низ (Вир-во MOOG)
Номер деталі RO-TC-3551, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x420x80мм., орієнтовна вага - 2,39600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RO-TC-3551 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 25, 400, Streetwise |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.39600 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
