
Тяга керма. SEAT / VW IBIZA / CORDOBA / POLO, ROOMSTER (Вир-во Moog)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600905343
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. SEAT / VW IBIZA / CORDOBA / POLO, ROOMSTER (Вир-во Moog)
Номер деталі SE-AX-0091, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x345x65мм., орієнтовна вага - 0,66800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SE-AX-0091 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66800 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
