
Опора кульова AUDI / SEAT / SKODA / VW A2 / CORDOBA, IBIZA IV / FABIA, PRAKTIK, ROOMSTER (Вир-во Moo
630 ₴
- В наявності
- Код: 4600905347
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI / SEAT / SKODA / VW A2 / CORDOBA, IBIZA IV / FABIA, PRAKTIK, ROOMSTER (Вир-во Moo
Номер деталі SK-BJ-0413, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,54800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SK-BJ-0413 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня ліва |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Розмір конуса | 18.2 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
