
Опора кульова AUDI/SEAT/SKODA/VW A2/CORDOBA, IBIZA IV/FABIA, PRAKTIK, ROOMSTER(Вир-во Moog)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600905348
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI/SEAT/SKODA/VW A2/CORDOBA, IBIZA IV/FABIA, PRAKTIK, ROOMSTER(Вир-во Moog)
Номер деталі SK-BJ-0414, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x70мм., орієнтовна вага - 0,54000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SK-BJ-0414 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Розмір конуса | 18.2 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
