
Опора кульова SKODA FAVORIT, FELICIA I, FELICIA II (Вир-во Moog)
440 ₴
- В наявності
- Код: 4600905349
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова SKODA FAVORIT, FELICIA I, FELICIA II (Вир-во Moog)
Номер деталі SK-BJ-8223, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,46500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SK-BJ-8223 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 37.5 мм |
| Розмір конуса | 17 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Felicia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
