
Тяга керма. SEAT / SKODA / VW CORDOBA (6L2), IBIZA IV (6L1), FABIA (6Y), ROOMSTER (Вир-во Moog)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600905353
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга керма. SEAT / SKODA / VW CORDOBA (6L2), IBIZA IV (6L1), FABIA (6Y), ROOMSTER (Вир-во Moog)
Номер деталі SK-DS-3993, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x415x80мм., орієнтовна вага - 1,16000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SK-DS-3993 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.16000 кг |
| Ширина | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
