
Стійка стаб. TOYOTA AVENSIS (T25) (Вир-во Moog)
590 ₴
- В наявності
- Код: 4600905362
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. TOYOTA AVENSIS (T25) (Вир-во Moog)
Номер деталі TO-LS-4128, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,26000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TO-LS-4128 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
