
Стійка стаб. TOYOTA CAMRY (Вир-во Moog)
630 ₴
- В наявності
- Код: 4600905363
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. TOYOTA CAMRY (Вир-во Moog)
Номер деталі TO-LS-4157, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x345x60мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TO-LS-4157 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 237 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Avalon, Camry, Solara, RX, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
