
Тяга керма. AUDI / SEAT / SKODA / VW (Вир-во Moog)
610 ₴
- В наявності
- Код: 4600905365
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. AUDI / SEAT / SKODA / VW (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-AX-1867, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x345x60мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-AX-1867 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
