
Тяга керма. VW TRANSPORTER V, MULTIVAN V (Вир-во Moog)
680 ₴
- В наявності
- Код: 4600905366
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. VW TRANSPORTER V, MULTIVAN V (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-AX-2313, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x315x50мм., орієнтовна вага - 0,57000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-AX-2313 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.57000 кг |
| Ширина | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
