
Тяга рульова SEAT IBIZA II, SKODA FABIA I, VW FOX, GOLF II, POLO 83 перед. міст (Вир-во MOOG)
670 ₴
- В наявності
- Код: 4600905369
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга рульова SEAT IBIZA II, SKODA FABIA I, VW FOX, GOLF II, POLO 83 перед. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-AX-7107, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x450x55мм., орієнтовна вага - 0,74000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-AX-7107 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Fabia, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74000 кг |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
