
Тяга керма. SEAT / VW CORRADO, GOLF, JETTA/IBIZA, INCA, CORDOBA (Вир-во Moog)
680 ₴
- В наявності
- Код: 4600905370
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. SEAT / VW CORRADO, GOLF, JETTA/IBIZA, INCA, CORDOBA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-AX-7138, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x450x50мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-AX-7138 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
