
Тяга керма. VW TRANSPORTER IV (Вир-во Moog)
690 ₴
- В наявності
- Код: 4600905373
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. VW TRANSPORTER IV (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-AX-8015, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x470x80мм., орієнтовна вага - 1,67000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-AX-8015 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.67000 кг |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
