
Опора кульова AUDI / SKODA / VW SUPERB (3T4), YETI (5L) / GOLF V, VI, JETTA (Вир-во Moog)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600905380
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI / SKODA / VW SUPERB (3T4), YETI (5L) / GOLF V, VI, JETTA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-BJ-1859, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x115x150мм., орієнтовна вага - 0,66000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-BJ-1859 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 82.2 мм |
| Розмір конуса | 19 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Tiguan, Toledo, Touran, Fabia, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Q3, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
