
Опора кульова VW PASSAT, SANTANA (Вир-во Moog)
510 ₴
- В наявності
- Код: 4600905383
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова VW PASSAT, SANTANA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-BJ-3030, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x60мм., орієнтовна вага - 0,54500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-BJ-3030 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 92.75 мм |
| Розмір конуса | 17 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
