
Опора кульова VW LT 28, LT 28-35, LT 40-55 (Вир-во Moog)
900 ₴
- В наявності
- Код: 4600905385
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова VW LT 28, LT 28-35, LT 40-55 (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-BJ-3246, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x115x150мм., орієнтовна вага - 0,84000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-BJ-3246 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 89 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.84000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
