
Опора кульова AUDI/VW 80, 90, COUPE/PASSAT, SANTANA (Вир-во Moog)
630 ₴
- В наявності
- Код: 4600905388
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI/VW 80, 90, COUPE/PASSAT, SANTANA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-BJ-3917, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,65000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-BJ-3917 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня ліва |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Розмір конуса | 17 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Quattro, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
