
Опора кульова AUDI/VW A3(8P1,8PA, 8V1, 8VA)/LEON (1P1)/GOLF VII (5G1)/PASSAT (Вир-во Moog)
760 ₴
- В наявності
- Код: 4600905390
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI/VW A3(8P1,8PA, 8V1, 8VA)/LEON (1P1)/GOLF VII (5G1)/PASSAT (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-BJ-5011, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x140x110мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-BJ-5011 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня ліва |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 91.5 мм |
| Розмір конуса | 21.3 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Passat, Superb, Leon, Tiguan, Touran, A3, Golf, Q3, Alhambra, Formentor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
