
Опора кульова SEAT/VW PASSAT, GOLF III, VENTO/TOLEDO I (Вир-во Moog)
700 ₴
- В наявності
- Код: 4600905395
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова SEAT/VW PASSAT, GOLF III, VENTO/TOLEDO I (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-BJ-7184, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,55400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-BJ-7184 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 62.5 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Corrado, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
