
Опора кульова SEAT/VW POLO, LUPO/AROSA (Вир-во Moog)
870 ₴
- В наявності
- Код: 4600905398
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова SEAT/VW POLO, LUPO/AROSA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-BJ-8248, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-BJ-8248 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Polo, Lupo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
