
Опора кульова AUDI/SEAT/SKODA/VW A3/BORA, GOLF IV, NEW BEETLE/OCTAVIA (Вир-во Moog)
510 ₴
- В наявності
- Код: 4600905400
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI/SEAT/SKODA/VW A3/BORA, GOLF IV, NEW BEETLE/OCTAVIA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-BJ-8287, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x70мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-BJ-8287 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня ліва |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Розмір конуса | 18.2 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
