
Тяга керма. SEAT / VW CADDY II / IBIZA, CORDOBA, INCA (Вир-во Moog)
1 290 ₴
- В наявності
- Код: 4600905405
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. SEAT / VW CADDY II / IBIZA, CORDOBA, INCA (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-DS-1512, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x415x80мм., орієнтовна вага - 1,18600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-DS-1512 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Polo, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.18600 кг |
| Ширина | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴
