
Тяга керма. AUDI / SEAT / SKODA / VW A3 / BORA, NEW BEETLE / OCTAVIA / LEON, TOLEDO (Вир-во Moog)
840 ₴
- В наявності
- Код: 4600905406
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. AUDI / SEAT / SKODA / VW A3 / BORA, NEW BEETLE / OCTAVIA / LEON, TOLEDO (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-DS-1548, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x470x80мм., орієнтовна вага - 1,23700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-DS-1548 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.23700 кг |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴
