Тяга керма. AUDI / VW PASSAT / 80, 90, CABRIOLET, COUPE (Вир-во Moog)
Номер деталі VO-DS-3924, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x620x80мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-DS-3924 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Quattro, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Ширина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

